Obvestilo
  • Lack of access rights - File '/images/drini_2.jpg'
  • Lack of access rights - File '/images/drini_2.jpg'
  • Lack of access rights - File '/images/10734160_936852419676831_3718329946834874380_n.jpg'
  • Lack of access rights - File '/images/10734160_936852419676831_3718329946834874380_n.jpg'
Natisni

Prvič v sezoni položili orožje

AJDOVŠČINA ŠKOU 1:2 TABOR SEŽANA (1:1)

13. krog; Ajdovščina; 200 gledalcev, 15.11.2014 ob 14:00

Glavni sodnik: Tošeski Boris (Medvode)

Ajdovščina Škou: Brecelj Matevž, Kompara Adrijan, Bajc Aljaž (Žgur Tjaž 46'), Berginc Denis, Ivanović Andraž (Zornik Rok 85'), Kadrija Valdrin, Smajila Borut, Simčič Matija, Filipič Elis (Kadrija Gzim 59'), Vidmar Nejc, Krapež Anže

Rezervni igralci: Filipič Robert, Kompare Matej, Žgur Tjaž, Kadrija Gzim, Zornik Rok, Stibilj Deni, Žižmond Dejan

Tabor Sežana: Bole Sašo, Pirc Boštjan, Lukač Andrej, Tragin Luka, Makivić Dejan, Hasanbegović Haris (Rojc Matej 46'), Stančič Dino, Stepančič Luka, Bombač Matej (Pandža Mihael 89'), Kariž Klemen, Barut Uroš

Rezervni igralci: Dokić Klemen, Bole Blaž, Rojc Matej, Kariž Črt, Pandža Mihael

Strelci: 0:1 - Barut Uroš (15'), 1:1 - Ivanović Andraž (38'), 1:2 - Barut Uroš (78')

Rumeni kartoni: Stepančič Luka (61'), Kariž Klemen (73'), Bombač Matej (86')

 skou tabor sezana foto primoz brecelj 1 Small  skou tabor sezana foto primoz brecelj 2 Small
 skou tabor sezana foto primoz brecelj 3 Small  skou tabor sezana foto primoz brecelj 5 Small
 skou tabor sezana foto primoz brecelj 4 Small  skou tabor sezana foto primoz brecelj 6 Small
 skou tabor sezana foto primoz brecelj 7 Small  skou tabor sezana foto primoz brecelj Small
Natisni

Skoraj 500 gledalcev priča novi zmagi

AJDOVŠČINA ŠKOU 1:0 BILJE (0:0)

11. krog; Ajdovščina; 450 gledalcev, 02.11.2014 ob 14:30

Glavni sodnik: Kos Blaž (Kresnice)

Ajdovščina Škou: Brecelj Matevž, Žgur Tjaž (Bajc Aljaž 21'), Kompara Adrijan, Berginc Denis (Stibilj Deni 80'), Ivanović Andraž, Kadrija Valdrin, Smajila Borut, Simčič Matija, Žižmond Dejan (Zornik Rok 54'), Vidmar Nejc, Krapež Anže

Rezervni igralci: Filipič Robert, Kompare Matej, Kadrija Gzim, Bajc Aljaž, Zornik Rok, Stibilj Deni, Bone Marko

Bilje: Stergulc Kris, Koron Tine, Jogan Kris, Humar Kevin, Rener Rok, Koc Aljaž, Kožuh Blaž, Žižmond Luka, Žniderčič Tomaž (Nešković Jani 73'), Černic Blaž (Umek Klemen 75'), Luzar Matija (Bragato Luka 78')

Rezervni igralci: Plesničar Deni, Nešković Jani, Eler Aleks, Bragato Luka, Vuga Deni, Umek KlemenBragato Luka, Umek Rok

Strelci: - Kadrija Valdrin (70')

Rumeni kartoni: Vidmar Nejc (24'), Bajc Aljaž (69'), Stibilj Deni (81'), Zornik Rok (93'), Černic Blaž (41'), Žniderčič Tomaž (66'), Luzar Matija (77')

 bcke

''Bcke'' je z izjemnimi paradami ohranil mrežo nedotaknjeno

drini 2

Derbi je odločil Kadrija Drini

Natisni

Sinovi burje meljejo dalje

AJDOVŠČINA ŠKOU 4:0 ADRIA MIREN (2:0)

10. krog; Ajdovščina; 350 gledalcev, 26.10.2014 ob 14:30

Glavni sodnik: Lazić Aleksandar (Ljubljana)

Ajdovščina Škou: Filipič Robert, Žgur Tjaž, Kompara Adrijan, Berginc Denis (Bajc Aljaž 81'), Kadrija Valdrin, Smajila Borut, Simčič Matija (Kompare Matej 75'), Stibilj Deni, Žižmond Dejan (Zornik Rok 58'), Vidmar Nejc, Krapež Anže

Rezervni igralci: Hrobat Andrej, Kompare Matej, Krapež Jakob, Bajc Aljaž, Kadrija Gzim, Zornik Rok, Bone Marko

Adria: Bizjak Marko, Furlan Marko, Sardoč Boštjan, Jerkič Luka, Rusjan Matic, Panić Nikola, Jamšek Sebastjan (Žibernik Deni 61'), Batič Luka, Zovatto Filippo, Uršič Aleks, Žigon Gregor (Godnič Matej 80')

Rezervni igralci: Urdih Aljoša, Žibernik Deni, Lutman Matej, Godnič Matej, Humar Miha, Zadravec RokLutman Matej

Strelci: 1:0 - Simčič Matija (7'), 2:0 - Kadrija Valdrin (25'), 3:0 - Berginc Denis (55'), 4:0 - Bajc Aljaž (88')

Rumeni kartoni: Vidmar Nejc (43'), Furlan Marko (28'), Žigon Gregor (42'), Sardoč Boštjan (65'), Batič Luka (84'), Bizjak Marko (88')

Rdeči kartoni: Furlan Marko (82')

simke

Matija Simčič je načel gostujočo mrežo

Natisni

Finale pokala brez Škuola

AJDOVŠČINA ŠKOU 0:1 NK BRDA (0:1)

Skupaj 0:3

2. tekma/2.krog - POKAL; Ajdovščina; 22.10.2014 ob 16.00, gledalcev 100

Glavni sodnik: Hajdič Osman (Ajdovščina)

Ajdovščina Škou: Hrobat Andrej, Žgur Tjaž, Kompara Adrijan (Bajc Aljaž 59'), Berginc Denis (Žižmond Dejan 59'), Kadrija Valdrin, Smajila Borut, Simčič Matija (Kompare Matej 59'), Zornik Rok (Sukanović Sadmir 63'), Stibilj Deni (Bone Marko 80'), Vidmar Nejc, Krapež Anže

Rezervni igralci: Filipič Robert, Kompare Matej, Krapež Jakob, Bajc Aljaž, Sukanović Sadmir, Bone Marko, Žižmond Dejan

Brda: Simčič Anej, Simčič Patrik (Ščurek Nejc 89'), Filej Tomaž, Fortunat Jan, Kodermac Leon (Krasniqi Qendrim 80'), Tribušon Patrik (Orel Cris 86'), Rijavec Jani, Bremec Sandi (Črnigoj Simon 69'), Simčič Zuljan Miha, Jazbar Denis, Batič Jani

Rezervni igralci: Mavrič Matej, Črnigoj Simon, Ščurek Nejc, Krasniqi Qendrim, Orel Cris

Strelci: 0:1 - Bremec Sandi (24')

Rumeni kartoni: Kadrija Valdrin (47'), Bajc Aljaž (80'), Fortunat Jan (18'), Simčič Patrik (30'), Kodermac Leon (33'), Mavrič Matej (33')

10734160 936852419676831 3718329946834874380 nOstrih dvobojev ni manjkalo

Natisni

Četrta zaporedna zmaga

AJDOVŠČINA ŠKOU 5:2 ILIRSKA BISTRICA (5:0)

9. krog; Ajdovščina; 250 gledalcev, 19.10.2014 ob 15:30

Glavni sodnik: Štrajhar Primož (Šenčur)

Ajdovščina Škou: Filipič Robert, Žgur Tjaž, Kompara Adrijan, Berginc Denis, Ivanović Andraž (Stibilj Deni 32'), Kadrija Valdrin, Smajila Borut, Simčič Matija, Žižmond Dejan (Krapež Jakob 69'), Vidmar Nejc, Krapež Anže

Rezervni igralci: Hrobat Andrej, Kompare Matej, Krapež Jakob, Bajc Aljaž, Zornik Rok, Stibilj Deni, Bone Marko

Ilirska Bistrica: Bizjak Jakob, Iskra Štefan (Grbec Alen 63'), Mahne Jure, Marinac Igor, Božič Deni, Gržina Tomaž, Zatkovič Mitja, Brozina Borut, Smajla Darjan, Jusić Nermin (Dekleva Sandi 54'), Kuduzović Leon

Rezervni igralci: Prelec Matjaž, Dekleva Sandi, Vorkapič Dragomir, Kuridža Željko, Grbec Alen

Strelci: 1:0 - Berginc Denis (9'), 2:0 - Smajila Borut (13'), 3:0 - Simčič Matija (25'), 4:0 - Kadrija Valdrin (40'), 5:0 - Krapež Anže (45'), 5:1 - Zatkovič Mitja (69'), 5:2 - Zatkovič Mitja (74')

Rumeni kartoni: Simčič Matija (51'), Stibilj Deni (57'), Mahne Jure (2'), Smajla Darjan (56'), Gržina Tomaž (72'), Zatkovič Mitja (86')

Rdeči kartoni: Marinac Igor (72')

 skou-ilirska bistrica 3 skou-ilirska bistrica 2 
 skou-ilirska bistrica 4  skou-ilirska bistrica 6
 skou-ilirska bistrica 8  skou-ilirska bistrica 9
 skou-ilirska bistrica 7  skou-ilirska bistrica 11
 skou-ilirska bistrica 5  skou-ilirska bistrica 12