NK Vipava: 1 - Pejakić Davor, 4 - Bratina Matic, 16 - Jamšek Sebastjan (46' 18 - Bremec Sandi), 14 - Bašić Asmir, 6 - Terčič Jan (31' 5 - Petrič Tilen), 11 - Kandare Jure, 8 - Pahor Žiga, 7 - Keranović Alen, 10 - Nešković Jani (79' 17 - Bratina Aleksander), 9 - Leban Tilen, 19 - Vidmar Nejc

Rezervni igralci: 12 - Bajc Luka, 18 - Bremec Sandi, 17 - Bratina Aleksander, 2 - Pahor Kristjan, 20 - Vuga Deni, 3 - Vidmar Žan / 26.12.95, 5 - Petrič Tilen / 20.04.97

ND Ajdovščina: 1 - Cvetković Zoki, 12 - Kadrija Taulant, 15 - Bašić Semir, 6 - Žižek Maxi Leon, 3 - Žgur Tjaž, 20 - Ivanović Andraž, 7 - Tribušon Patrik, 14 - Stibilj Deni (47' 8 - Dikić Uroš), 10 - Ibraković Haris (73' 5 - Bajc Aljaž), 11 - Umek Žan, 21 - Đerić Miloš

Rezervni igralci: 22 - Nabergoj Anže, 9 - Nabergoj Ambrož, 8 - Dikić Uroš, 5 - Bajc Aljaž, 19 - Kastrati Sahit, 16 - Kočevar Matic, 2 - Vrčon Irenej

Strelci: 0 : 1 - Bašić Semir (52', 11m), 1 : 1 - Bašić Asmir (64'), 2 : 1 - Vidmar Nejc (85')

Rumeni kartoni: Kandare Jure (14'), Pahor Žiga (20'), Keranović Alen (26'), Nešković Jani (45'), Petrič Tilen (51'), Stibilj Deni (2'), Žgur Tjaž (18'), Ivanović Andraž (26'), Kadrija Taulant (28'), Bašić Semir (61'), Đerić Miloš (72'), Bajc Aljaž (77')

Skozi celotno srečanje so igralci bili trd boj na sredini igrišča. V prvem polčasu so bili bolj konkretni Ajdovci, vendar pred golom niso bili natančni. V drugem polčasu so Oranžni povedli v 52. minuti. V kazenskem prostoru domačih je bil storjen prekršek nad Lantijem Kadrijo. 11- metrovko je uspešno realiziral Semir Bašić. Vipava je izenačila v 64. minuti. Ajdovci so po izenačujočem golu padli v igri, Vipava pa je v 85. minuti dosegla gol za zmago.