Elta Izola: 1 - Gustinčič Tomaž, 2 - Juršić Erik, 3 - Mandir Marin, 4 - Vidaković David, 5 - Pletikos Chris, 16 - Nikolić Žan, 7 - Topić Marko (79' 13 - Ećimović Nikola), 8 - Rastovac Erik, 9 - Banovič Dejan (73' 14 - Memić Aldin), 10 - Lee-Him Kristian Franklyn (85' 15 - Beganović Alen), 11 - Zupan Miha

Rezervni igralci: 12 - Kapun Andrej, 13 - Ećimović Nikola, 14 - Memić Aldin, 15 - Beganović Alen, 6 - Koščak Jan

ND Ajdovščina: 1 - Cvetković Zoki, 12 - Kadrija Taulant, 14 - Stibilj Deni, 15 - Bašić Semir, 4 - Kompara Adrijan, 3 - Žgur Tjaž (71' 20 - Vrčon Irenej), 21 - Đerić Miloš, 18 - Dikić Uroš (53' 17 - Kopačin Jan), 6 - Žižek Maxi Leon, 10 - Ibraković Haris , 16 - Kočevar Matic (53' 11 - Umek Žan)

Rezervni igralci: 22 - Rudolf Ivan, 11 - Umek Žan, 20 - Vrčon Irenej, 17 - Kopačin Jan, 8 - Kompare Matej, 13 - Krapež Jakob

Strelci: 1 : 0 - Topić Marko (40'), 2 : 0 - Banovič Dejan (47'), 3 : 0 - Pletikos Chris (89', 11m), 4 : 0 - Ećimović Nikola (91')

Rumeni kartoni: Rastovac Erik (46'), Žgur Tjaž (43'), Kadrija Taulant (50'), Kompara Adrijan (55'), Ibraković Haris (70')

Rdeči kartoni: Cvetković Zoki (87')

Ajdovci so bolje krenili v srečanje in v prvih 15. minutah imeli nekaj priložnosti, ki jih niso izkoristili. Nato so domačini stopili na žogo in nadzorovali potek srečanja. Povedli so v 40. minuti, potem ko so Oranžni izgubili žogo v sredini. V drugem polčasu so Izolani podvojili vodstvo v 47. minuti po vnovični napaki v vezni liniji. V drugem polčasu je v 60. minuti imel za Ajdovce najlepšo priložnost Semir Bašić, vendar je po predložku, z glavo za las meril mimo vrat. Vratar Oranžnih, Zoki Cvetković, je skozi celotno srečanje dobro branil in reševal soigralce, da rezultat ni bil še višji, nato pa je 89. minuti storil prekršek za 11-metrovko ter bil s tem posledično izključen. Izolani so izkoristili 11-metrovko in dosegli tretji gol. V 91. minuti so dosegli še en gol in tekma se je končala z rezultatom 4-0.

Vsekakor začetek v prvenstvo kakršnega si v ajdovskem taboru niso želeli. Že prihodnjo soboto se bodo poskušali odkupiti na Mestnem stadionu v Ajdovščini, kamor prihajajo ND Bilje.

Zahvaljujemo se podjetju Stopar d.o.o, ki je poskrbel za prevoz naših nogometašev na tekmo.