ŠD ŠKOU AJDOVŠČINA 0:4 JADRAN DEKANI (0:2)

ŠD Škou Ajdovščina: 12 - Nabergoj Anže, 2 - Ardit Kokollari, 21 - Kompara Luka, 4 - Kompara Adrijan, 5 - Bajc Aljaž (68' 19 - Brecelj Matevž), 6 - Pintar Uroš, 9 - Nabergoj Ambrož, 13 - Krapež Jakob (61' 14 - Gruden Izak), 16 - Tomažič Luka, 15 - Bašić Semir, 7 - Božič Domen

Rezervni igralci: 19 - Brecelj Matevž, 14 - Gruden Izak

Jadran Dekani: 1 - Rupnik Anže, 4 - Kljajić Almin, 5 - Terčič Andrej, 3 - Pirjevec Matej, 14 - Vitezica Jakob, 6 - Peroša Matej, 9 - Finkšt Niki (63' 16 - Zonta Tadej), 11 - Babič Matjaž (51' 7 - Stipaničev Ivo), 17 - Rodica Tomaž, 2 - Stepančič Luka (61' 18 - Santin Gabriel), 10 - Ščulac Gregor

Rezervni igralci: 12 - Počkaj Anže, 15 - Bržan Tilen, 8 - Habuš Matic, 18 - Santin Gabriel, 16 - Zonta Tadej, 7 - Stipaničev Ivo, 13 - Ščulac Žan

Strelci: 0 : 1 - Peroša Matej (27', 11m), 0 : 2 - Ščulac Gregor (41'), 0 : 3 - Stepančič Luka (48'), 0 : 4 - Rupnik Anže (86', 11m)

Rumeni kartoni: Kompara Adrijan (26'), Bajc Aljaž (26'), Brecelj Matevž (69'), Stipaničev Ivo (83')

Na Mestnem stadionu v Ajdovščini se je danes odvila še zadnja tekma v letošnji sezoni 3. SNL - Zahod. Dekani so bili v 27. krogu s 4-0 boljši od Ajdovcev.

Oranžni so skozi tekmo pokazali disciplinirano in borbeno igro, kar pa na koncu žal ni bilo zadosti. Imeli so nekaj polpriložnosti, ki pa jih niso izkoristili. Jadran je povedel v 27.minuti tekme, po sporno dosojeni 11-metrovki. Sodnik je pokazal na belo točko, čeprav je bil prekršek nad gostujočim napadalcem storjen izven kazenskega prostora. Svoje vodstvo so Dekančani podvojili na koncu polčasa, v 41.minuti. Oranžni so bili v napadu globoku v gostujočem kazenskem prostoru, nato so izgubili žogo in sledil je protinapad gostov, ki so ga znali izkoristiti.

Drug polčas je bil podobrn prvemu. Gostje so nadzirali potek igre. Na 3-0 so povedli v 48.minuti. V 86.minuti tekme so znova z 11-metrovke dosegli še zadnji, četrti gol.