NK POSTOJNA 0:2 ŠD ŠKOU AJDOVŠČINA (0:0)

NK Postojna: 1 - Mršić Dejan, 23 - Tiselj Peter, 11 - Španić Damir, 6 - Sivčevič Denis, 2 - Milaković Dejan, 15 - Vrbos Robert, 14 - Kovačić Igor (78' 18 - Šućur Aleksander), 7 - Uzeiri Fisnik, 17 - Španić Dušan (21' 24 - Golemac Marko), 10 - Dedić Zlatan, 21 - Moravac Dejan

Rezervni igralci: 12 - Lilić Marko, 28 - Prošić Elmin, 24 - Golemac Marko, 18 - Šućur Aleksander

ŠD Škou Ajdovščina: 12 - Nabergoj Anže, 15 - Bašić Semir (42' 2 - Ardit Kokollari), 3 - Žgur Tjaž, 4 - Kompara Adrijan, 5 - Bajc Aljaž, 6 - Pintar Uroš, 7 - Božič Domen (87' 9 - Nabergoj Ambrož), 18 - Krapež Anže, 10 - Žižmond Dejan, 14 - Stibilj Deni, 16 - Krapež Matic (81' 8 - Kompare Matej)

Rezervni igralci: 2 - Ardit Kokollari, 13 - Krapež Jakob, 8 - Kompare Matej, 19 - Brecelj Matevž, 9 - Nabergoj Ambrož

Strelci: 0 : 1 - Žižmond Dejan (79', 11m), 0 : 2 - Krapež Anže (90')

Rumeni kartoni: Španić Damir (77'), Mršić Dejan (85'), Kompara Adrijan (72'), Stibilj Deni (76'), Žižmond Dejan (85')

Rdeči kartoni: Sivčevič Denis (85')

Ekipi sta na odmor po prvem polčasu odšli z rezultatom 0-0. V drugem polčasu v 79.minuti so domači storili prekršek za 11-metrovko nad Anžetom Krapežom. Kapetan Dejan Žižmond jo je uspešno realiziral. V 85.minuti je sledila krajša prekinitev tekme, ko je bil izključen domači kapetan zaradi direktnega udarca s pestjo v glavo ajdovskega kapetana Žižmonda. Nato je sledilo še zadnje dejanje na tekmi, ko je za vodstvo z 0-2 in potrditev zmage proti Postojni 90.minuti poskrbel Anže Krapež, ko je odbito žogo po kotu poslal v mrežo.