ŠD Škou Ajdovščina: 1 - Brecelj Matevž, 14 - Stibilj Deni, 18 - Krapež Anže, 21 - Kompara Luka, 17 - Zornik Rok (78' 13 - Krapež Jakob), 11 - Filipič Elis (65' 9 - Nabergoj Ambrož), 3 - Žgur Tjaž, 10 - Žižmond Dejan (65' 2 - Ardit Kokollari), 7 - Simčič Matija, 15 - Bašić Semir, 19 - Gorup David

Rezervni igralci: 2 - Ardit Kokollari, 8 - Kompare Matej, 13 - Krapež Jakob, 9 - Nabergoj Ambrož, 16 - Krapež Matic, 4 - Kompara Adrijan, 22 - Hrobat Andrej

NK Tolmin: 1 - Drašček Blaž, 22 - Zaletelj Jan, 23 - Torkar Miha, 4 - Šturm Jani, 5 - Zornik Tine, 8 - Kavčič Bine, 6 - Rakušček Danjel, 11 - Kutin Tim (83' 19 - Rutar Aleš), 16 - Kavčič Peter, 15 - Kucalović Boban, 3 - Perše Matic

Rezervni igralci: 12 - Rutar Nejc, 13 - Karba Blaž, 19 - Rutar Aleš, 18 - Konec Aleksander, 10 - Jarc Klemen, 17 - Leban Jernej, 20 - Bratina Žan

Strelci: 0 : 1 - Bašić Semir (63', AG), 1 : 1 - Zornik Rok (75')

Rumeni kartoni: Zaletelj Jan (24'), Rakušček Danjel (87')

Rdeči karton: Žgur Tjaž (49')

Oranžni so remizirali 1-1 proti gostom iz Tolmina. Od 49.minute so domači igrali z igralcem manj, ko je bil izključen Tjaž Žgur, ki je storil prekršek za 11-metrovko. Vratar domačih, Matevž Brecelj, je najstrožjo kazen ubranil. Gostje so nato povedli v 63.minuti, ko je avtogol dosegel Semir Bašić. Sinovi burje so izenačili v 75.minuti, ko je po podaji Matije Simčiča z indirektnega prostega strela zadel Rok Zornik.